Reference

Od roku 2014 spolupracujeme s kapelníkem Golden Big Band Prague a zpěvákem Petrem Sovičem. Moc rádi se podíleme na společných vystoupeních a koncertech.

Petr Sovič - Praha

Od roku 2006 spolupracujeme se společností provozující úzkokolejnou trať pro parní vláčky mezi Žitavou a lázeňskými městečky Oybin a Jonsdorf.

Parní vláčky - Žitava

V roce 2005 jsme se zúčastnili dvou dixielandových festivalů v České republice. První se konal nedaleko Liberce v Křížanech za Ještědem. Ten druhý byl v Řevnicích za Prahou.

Dixielandové festivaly - Křížany a Řevnice za Prahou

Od roku 2004 hráváme pravidelně vždy na začátku měsíce června na zámeckých slavnostech v Proschwitz. K příjemné atmosféře slavností, které se každoročně konají na nádvoří zámečku nedaleko Míšně, v posledních letech kromě vína z místních vinic přispívá i dixieland z Liberce.

Zámecké slavnosti - Proschwitz

Od roku 2003 hráváme několikrát za rok v česko-saské restauraci Altmarktkeller v Drážďanech. Vystoupení v termínu, kdy se v Drážďanech koná světoznámý dixielandový festival, je pro nás vždy jednou z prestižních akcí sezóny.

Restaurace Altmarktkeller - Drážďany

V roce 2001 jsme se zúčastnili vyhlášeného jazzového festivalu, který se koná každoročně v městě Torgau na řece Labi. Festival je pořádán vždy u příležitosti výročí setkání ruské a americké armády.

Jazzový festival - Torgau

Mezi lety 1998-2005 jsme úzce spolupracovali se Saskou paroplavební společností z Drážďan, kdy jsme působili na parnících této společnosti na řece Labi.

Saská paroplavební společnost - Drážďany